דלג לתוכן הראשי

Sophronitis cernua

ישנם 2 מוצרים זמינים במלאי.
  • מק"ט : U51TYR4MVU
  • 200.00
  • אפשרויות:
    מידה
    בחר אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי עבור /


תיאור:

הוראות טיפול בסחלב מסוג  סופרוניטיס Sophronitis

מצע: מומלץ להשתמש במצע מיסחרי בדוק של שבבי עץ (Bark) המיועד לסחלבים ולהניח בתחתית העציץ מספר גושי קלקר לאוורור.
מיקום: חדר מואר מאוד בבית, ליד חלון מזרחי או מערבי, או במקום מוצל למחצה בחוץ. יכול לקבל קרינת שמש ישירה בבוקר או בערב (לא בשעות הצהריים בקיץ), ניתן לגדל בחממה וכן על רצועת עץ.
השקיה: רק כאשר המצע יבש בפנים ובחוץ (ניתן לבדוק את פנים המצע בעזרת קיסם), במי ברז רגילים. להשקות עד לזרימת המים מתחתית העציץ. ניתן להשאיר צלחת מתחת לעציץ לשעה או שעתיים בלבד לאחר ההשקייה!!!  ניתן לרסס במים מדי יום על העלים והמצע. יש להחליף את המצע כולו מדי כשנה או שנתיים. בגידול על עץ יש לרסס כפעמיים ביום בקיץ ולהפחית מאד בחורף עד כדי פעמיים בשבוע.
דישון: בכל השקייה, בדשן מאוזן (כמו 20-20-20), מדולל מאוד במים – רבע מהמינון המומלץ בתוית. מדי חודש לשטוף במים נקיים פעם אחת כדי לנקות עודפי דשן. בימי החורף יש להימנע מדישון בעיקר אם הטמפרטורות נמוכות. (גם השקייה בחורף מצטמצמת מאד כיוון שאין התאדות רבה).
פריחה: כחודש עד חודשיים. תלוי בגיל הצמח ובמספר ענפי הפריחה. בגמר הפריחה יש להמשיך לטפל בסחלב כרגיל.

הוראות טיפול בסחלב מורכב על שעם,
מיקום: אזור מואר מאוד, ליד חלון מזרחי או מערבי, או במקום מוצל למחצה בחוץ. יכול לקבל קרינת שמש ישירה בבוקר או בערב (לא בשעות הצהריים בקיץ).
השקיה: יש לרסס מדי יום במי ברז רגילים. בימי החורף הריסוס ייעשה בבקר ובקיץ בכל היום, רצוי לרסס בשעות הערב גם כן (בקיץ ניתן לרסס מספר פעמים).
דישון: בכל ריסוס (בקיץ בלבד) בדשן מאוזן, מדולל מאוד במים – רבע מהמינון המומלץ בתוית.
בגמר הפריחה יש להמשיך לטפל בצמח כרגיל.תגובות:


אין תנאי שירות לחנות זו